Stolní tenis

Stolní tenis - rozpis a výsledky 2017/2018

Vydáno dne 27. 01. 2018 (164 přečtení)
V článku najdete rozpis a výsledky našich stolních tenistů, A tým startuje v OP II a B tým v OP IV. Oddíl reprezentují tito hráči: Parkan Aleš (ročník 1984), Fröhlich Václav (1961), Dvořák Aleš (1984), Švehla Jaroslav (1956), Fousek Jan (1983), Černý Michal (2003), Dvořák Jakub (2005), Brada Jakub (2004), Dvořák Josef (1955), Kasal Jan (2004), Makovička Karel (1963) a Venkrbec Petr (2004).

Poslední aktualizace: 27.1.2018

A-tým
01. 30.09.2017 18:00 Chmelná C - Horní Ves 4:14 ZÁPIS
02. 06.10.2017 19:00 Horní Ves - Nový Rychnov 12:6 ZÁPIS
03. 13.10.2017 18:00 Rynárec - Horní Ves 6:12 ZÁPIS
04. 20.10.2017 19:00 Horní Ves - Humpolec G 17:1 ZÁPIS
05. 30.10.2017 18:00 Pelhřimov E - Horní Ves 7:11 ZÁPIS
06. 03.11.2017 19:00 Horní Ves - Pacov C 13:5 ZÁPIS
07. 12.11.2017 17:00 Jiřice - Horní Ves 3:15 ZÁPIS
08. 15.11.2017 18:30 Rodinov B - Horní Ves 6:12 ZÁPIS
09. 24.11.2017 19:00 Horní Ves - Kamenice C 15:3 ZÁPIS
10. 30.11.2017 18:00 Božejov - Horní Ves 2:16 ZÁPIS
11. 08.12.2017 19:00 Horní Ves - Polesí B 13:5 ZÁPIS
12. 12.01.2018 19:00 Horní Ves - Chmelná C 13:5 ZÁPIS
13. 20.01.2018 18:30 Nový Rychnov - Horní Ves 3:15 ZÁPIS
14. 26.01.2018 19:00 Horní Ves - Rynárec -:- ZÁPIS
15. 04.02.2018 17:00 Humpolec G - Horní Ves -:- ZÁPIS
16. 09.02.2018 19:00 Horní Ves - Pelhřimov E -:- ZÁPIS
17. 18.02.2018 10:00 Pacov C - Horní Ves -:- ZÁPIS
18. 23.02.2018 19:00 Horní Ves - Jiřice -:- ZÁPIS
19. 02.03.2018 19:00 Horní Ves - Rodinov B -:- ZÁPIS
20. 10.03.2018 17:00 Kamenice C - Horní Ves -:- ZÁPIS
21. 16.03.2018 19:00 Horní Ves - Božejov -:- ZÁPIS
22. 22.03.2018 18:00 Polesí B - Horní Ves -:- ZÁPIS
B-tým
01. 29.09.2017 16:00 Horní Ves B - Putimov B 0:18 ZÁPIS
02. 08.10.2017 13:30 Jiřice B - Horní Ves B 16:2 ZÁPIS
03. 13.10.2017 16:00 Horní Ves B - Pelhřimov G 13:5 ZÁPIS
04. 22.10.2017 17:00 Humpolec I - Horní Ves B 18:0 ZÁPIS
05. 27.10.2017 16:00 Horní Ves B - Častrov 6:12 ZÁPIS
06. 03.11.2017 18:00 Putimov B - Horní Ves B 18:0 ZÁPIS
07. 10.11.2017 16:00 Horní Ves B - Jiřice B 1:17 ZÁPIS
08. 17.11.2017 18:00 Pelhřimov G - Horní Ves B 5:13 ZÁPIS
09. 24.11.2017 16:00 Horní Ves B - Humpolec I 1:17 ZÁPIS
10. 03.12.2017 10:00 Častrov - Horní Ves B 13:5 ZÁPIS
11. 12.01.2018 16:00 Horní Ves B - Putimov B -:- ZÁPIS
12. 21.01.2018 13:30 Jiřice B - Horní Ves B 15:3 ZÁPIS
13. 26.01.2018 16:00 Horní Ves B - Pelhřimov G -:- ZÁPIS
14. 04.02.2018 17:00 Humpolec I - Horní Ves B -:- ZÁPIS
15. 09.02.2018 16:00 Horní Ves B - Častrov -:- ZÁPIS
16. 16.02.2018 18:00 Putimov B - Horní Ves B -:- ZÁPIS
17. 23.02.2018 16:00 Horní Ves B - Jiřice B -:- ZÁPIS
18. 02.03.2018 Pelhřimov G - Horní Ves B -:- ZÁPIS
19. 09.03.2018 16:00 Horní Ves B - Humpolec I -:- ZÁPIS
20. 18.03.2018 10:00 Častrov - Horní Ves B -:- ZÁPIS